Jindřich Tomec
Na návsi
Id: 319805
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 33,5 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, malba lokálně poškozena tečkami v obloze, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1605x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč