Jindřich Vlček
Jarní tání
Id: 1088
olej/plátno, rozměr 30 x 57 cm, signováno vlevo dole Vlček, datováno 1911, oděrky na rámu, čištěno
zobrazeno: 6965x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč