7 x dívka a růže pro štěstí
Id: 440801
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1968x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč