ABC
Id: 440403
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 657x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč