Abstrakce
Id: 1502401
kombinovaná technika/tužka/tuž/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno uprostřed dole, datováno 89, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2296x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 500 Kč