Abstraktní tvary
Id: 294506
lept/papír, velikost tisku 32 x 22,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1882x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč