Acis a Galathea
Id: 95312
autorský tisk/papír, velikost tisku 49 x 66 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2206x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 100 Kč