Alžběta Habsburská
Id: 512706
kombinovaná technika, lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše viditelné drobné ohyby papíru
zobrazeno: 1541x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč