Appassionata
Id: 500603
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 96 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
zobrazeno: 1431x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
22 000 Kč