Beatrice D este
Id: 343901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, mírně poškozená pasparta, oděrky na rámu
zobrazeno: 2780x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 400 Kč