Benátčanka
Id: 353702
lept/varianta s kresbou/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno, popsáno, varianta 1/1 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2380x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
40 000 Kč