Benátčanka
Id: 358510
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1604x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 001 Kč