Bez názvu
Id: 240414
kombinovaná technika/akvarel/kresba/ruční papír, rozměr listu 57,5 x 41 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1505x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč