Bez názvu
Id: 244626
lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 66 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 2540x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč