Bez názvu
Id: 246802
kresba na starém tisku, rozměr listu 33,5 x 41,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno uprostřed dole, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 3338x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 400 Kč