Bez názvu
Id: 305806
litografie/papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 53,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem značně znečištěno
zobrazeno: 1723x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 611 Kč