Bohoušek Hrabalů a čtyřlístek
Id: 357002
suchá jehla/papír, rozměr listu cca 29 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2933x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč