Bohumilu Hrabalovi
Id: 465302
lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 10,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 867x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč