CAME Nr. I. FREE SPACE
Id: 47427
litografie/papír, rozměr tisku 62,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 54/70, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2658x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 090 Kč