Comme il faut no.1
Id: 246001
lept/papír, rozměr tisku 48 x 62,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, po obvodu tisku hnědé tečky, zaskleno, poškozený rám,po
zobrazeno: 2613x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč