Čtvero ročních dob
Id: 101901
kolorovaná litografie/ruční papír, velikost listu 95 x 65 cm, nesignováno, popis ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3473x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč