Čtyři roční období
Id: 334103
kombinovaná technika/koláž/tmel/barevné tuše/pastel/dřevěná deska, rozměr 99 x 71 cm, značeno a datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu
zobrazeno: 3444x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
62 000 Kč