Daidalos a Ikaros
Id: 101704
litografie/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1988, vlevo dole popis a č. 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2608x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 503 Kč