Děti s kornoutem
Id: 202235
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
zobrazeno: 3216x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč