Devatero múz
Id: 433103
lept/papír, rozměr ve výřezu 15 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 682x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč