Divertimento
Id: 359702
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2569x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč