Dívka s lilií
Id: 447101
suchá jehla/mezzotinta/papír, fotografie v levém dolním rohu, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, popsáno na zadní straně, drobné oděrky na rámu, z cyklu Portrét v průběhu času
zobrazeno: 1235x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
24 500 Kč