Dívka s lilií
Id: 2189
lept/mezzotinta/nalepená fotografie, č. 85/100, rozměr ve výřezu 70 x 53,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen posudek PhDr. Jaroslava Pelikána
zobrazeno: 2133x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 100 Kč