Dívka s loutnou
Id: 231001
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 70 x 54 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno,po
zobrazeno: 1797x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč