Dürer
Id: 1050
litografie/papír, rozměr 40 x 32,5 cm, signováno uprostřed dole tužkou Jiří Anderle, rámováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 3413x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 500 Kč