Dva motýli a dívka
Id: 464201
lept/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5390x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Účastníci: 18