Džbán
Id: 386102
lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 35 x 25 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2083x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
33 000 Kč