Elisabeth dAutriche
Id: 229101
kolorovaný lept/papír, rozměr listu 32 x 23,5 cm, značeno, popsáno s věnováním a datací ve spodní části listu, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 8514x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 510 Kč