Elise Höfer
Id: 257407
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 69 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1979x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč