Figury
Id: 193612
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 27 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1751x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč