G.F.Händel Vivace, z cyklu I Musici
Id: 499601
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 853x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč