Moje žena (varianta B)
Id: 193001
kombinovaná tisková technika/ruční papír, rozměr listu 78 x 64 cm, rozměr tisku 52 x 51,5 cm, signováno, datováno a číslováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 12061x
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
23 200 Kč