Čas na serveru 16:30:39

Hlavy

Id: 520305

Hlavy

  •  / Hlavy / Jiří Anderle
  •  / Hlavy / Jiří Anderle
  •  / Hlavy / Jiří Anderle

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 1545x

Vyvolávací cena:

10 000