Hlavy s motýlem
Id: 203004
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámován
zobrazeno: 1931x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč