Hlavy s motýlem
Id: 227703
ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr tisku 24 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 5492x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 010 Kč
Příhozy: 53