Hostina
Id: 158007
litografie/papír, rozměr tisku 19,8 x 28,5 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5460x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč