Judith s hlavou Holoferna
Id: 501901
kombinovaná technika, lept/suchá jehla/papír, rozměr listu 81,5 x 63,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Dialog s velkými mistry, soupis grafického díla J. Anderle, Köln 1972, č. 212
zobrazeno: 409x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 000 Kč