Čas na serveru 02:19:04

Judith s hlavou Holoferna

Id: 501901

Judith s hlavou Holoferna

  •  / Judith s hlavou Holoferna / Jiří Anderle

kombinovaná technika, lept/suchá jehla/papír, rozměr listu 81,5 x 63,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Dialog s velkými mistry, soupis grafického díla J. Anderle, Köln 1972, č. 212

zobrazeno: 326x

Vyvolávací cena:

33 000