Komedie
Id: 36202
litografie/papír, velikost tisku 68,5 x 51 cm, signováno uprostřed dole, datováno 69, č. 7/8, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3564x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 400 Kč