Kráska z Benátek
Id: 120702
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3353x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
23 000 Kč