Kruh života
Id: 196906
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr tisku 33 x 33 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, list lokálně pomačkán, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2765x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 508 Kč
Příhozy: 69