Lebka
Id: 53310
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno uprostřed dole, č. 7/40, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3094x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč