Ludwig van Beethoven
Id: 418807
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 8519x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 49