Čas na serveru 16:29:41

Mahler

Id: 529605

Mahler

  •  / Mahler / Jiří Anderle
  •  / Mahler / Jiří Anderle

lept/suchá jehla/pastel/ruční papír, varianta s kresbou, rozměr listu 71 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno 1/1 a popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 2501x

Vyvolávací cena:
7 500

35 000