Mysterium času
Id: 498501
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 27,5 x 21,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 523x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč