Omaggio a Federico Fellini
Id: 242605
kolorovaná litografie/papír, rozměr cca 95 x 65 cm, list značen, číslován 1/1, popsáno v ploše, zaskleno,rámováno
zobrazeno: 2853x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 70